Aktuality:

 

       Vážení rodiče,

rádi bychom Vám, jako spolek Sportovní klub GymPar z.s., objasnili situaci způsobenou restrikcemi ze strany vlády ČR v boji proti šíření nákazy COVID-19.

       „S ohledem na skutečnost, že Sportovní klub GymPar z.s. je svou právní formou spolek, který vůči svým členům nevykonává podnikatelskou činnost, vybrané částky představují příspěvky členů na jeho chod (tj. nejsou např. plněním ze smlouvy). Ve stávající právní úpravě týkající se spolků není stanovena povinnost vracet členské příspěvky. Příslušné lekce jsou poskytovány na základě členství ve spolku, nikoli na základě poskytnutých plateb.“

       Vzhledem k tomu, že na neziskové organizace se v této době nebere žádný ohled, nejsme ani my v jednoduché situaci. Budeme se každopádně snažit o Vaši maximální spokojenost ať už převodem lekcí, nebo jinými formami tréninků.

Děkujeme za pochopení.

předseda Sportovního klubu GymPar, z.s.

 

O nás

Snažíme se hravou a zábavnou formou vybudovat v dětech kladný vztah k pohybu a sportu. Jsme tým složený zejména z absolventů a studentů katedry studií lidského pohybu Ostravské univerzity a záleží nám na kvalitní pohybové průpravě. Našim cílem je dát dětem ten správný start skrze gymnastické základy a umožnit jim vydat se na kteroukoliv sportovní dráhu, ať už jde o samotnou gymnastiku, nebo třeba basketbal, hokej, tenis, tanec či jakýkoliv jiný sport. Víme, že ne každý může být vrcholovým sportovcem, ale pravidelný pohyb, píle a snaha na sobě pracovat již od mládí, může Vašim dětem pomoci, aby byly úspěšné ve všech oblastech života. 

Informace ke kurzům

  • Jak se přihlásit

  • Cena

V přihlašovacím formuláři, který najdete v sekci "Přihláška", vyberte školu s konkrétním časem a kurzem. Následně vyplňte údaje o sobě a svém dítěti. Přečtěte si smluvní podmínky a odešlete závaznou přihlášku. Na Vámi zvolenou e - mailovou adresu Vám v nejbližší době odešleme informace o kurzu a pokyny k platbě bankovním převodem obsahující variabilní symbol. Platba v hotovosti není možná.

Při přihlášce do kurzu v 1. pololetí své dítě zapisujete na celý školní rok. Není tedy potřeba vyplňovat přihlášku znovu ve 2. pololetí. V případě, že dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat nebude, stačí jej odhlásit prostřednictvím e-mailu, který Vám přijde před začátkem druhého pololetí.

 

Cena za pololetní kurzovné pro lekce gymnastiky a parkouru na ZŠ činí 990 Kč, přičemž pololetí zahrnuje celkem 15 hodinových lekcí. V ceně je obsažen pronájem tělocvičny, trenér a další. Výsledná cena může být eventuálně odlišná v závislosti na výši poplatku za pronájem tělocvičny či vzdálenosti pořádaných lekcí.​

  • Přebírání dětí

​Trenér našeho sportovního klubu si děti vyzvedne na předem určeném místě, případně děti vyzvedává ve školní družině. Po ukončení lekce je možné děti vyzvednout. Děti, které navštěvují družinu trenér odvede zpět do družiny. 

  • Pro koho jsou lekce určeny

Kurz gymnastiky je určen pro holky i kluky od 1. do 5. třídy. Kurzy parkouru pro děti od 3. třídy.  :-) 

 

Nabídka kroužků

nabidka-kurzu-1_edited.jpg

Gymnastika

Gymnastika tvoří perfektní základ pro další sporty, aktivity a každodenní život. Gymnastické tréninky rozvíjí svalovou sílu a rovnováhu pro správné držení těla. Tyto schopnosti a dovednosti mohou děti zužitkovat nejen na kladině, ale i ve školní lavici nebo při obyčejné chůzi. Přineseme Vašim dětem nové výzvy, které budou celý semestr překonávat a současně tak posilovat své sebevědomí. 

Parkour a Freerun

Představuje skvělou příležitost pro rozvoj všeobecných pohybových schopností a dovedností, které zahrnují gymnastické, akrobatické i silové prvky. Naše lekce jsou vedeny tak, abychom u dětí podpořili sportovní morálku, vytrvalost, odvahu a motivaci bezpečně posouvat své hranice. Každý mladý sportovec, bez ohledu na to, zda se jedná o začátečníka nebo pokročilého, bude schopen s naší pomocí snadno rozvíjet své silné i slabé stránky. 

Zábava

Balancování, přeskakování, přelézání, houpání, akrobacii a spoustu legrace zažijí děti v lekcích gymnastiky a parkouru. Usilujeme především o to, aby naše lekce byly pro děti rozptýlením od školy, na které se budou každý týden těšit.

Všeobecný rozvoj

Gymnastické a parkourové tréninky rozvíjí pohybové dovednosti, sílu, rychlost i obratnost. U dětí se prohlubuje flexibilita, zlepšuje koordinace a učí se také lépe naslouchat a řídit pokyny na základě zpětné vazby.

Profesionální přístup

Tým trenérů tvoří odborníci z oblasti sportu a volnočasových aktivit, kteří se Vašim dětem budou naplno věnovat po celou dobu výuky. Každá jednotlivá lekce má své zaměření, řídí se danou metodikou a navazuje na lekci předchozí.

Přihláška

arrow&v

Dítě může po skončení lekce samo domů

Dítě navštěvuje školní družinu

 

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
+420 702 889 342 
+420 739 904 952
  • Facebook
  • Instagram