Do odvolání se všechny tréninky ruší, z důvodu uzavření sportoviště.

O nás

Sportovní klub Gympar byl založen především za účelem pomoci všeobecnému pohybovému rozvoji dětí předškolního a mladšího školního věku. Snažíme se hravou a zábavnou formou vybudovat v dětech kladný vztah k pohybu a sportu. Jsme tým složený zejména z absolventů a studentů katedry studií lidského pohybu Ostravské univerzity a záleží nám na kvalitní pohybové průpravě. Našim cílem je dát dětem ten správný start a umožnit jim vydat se na kteroukoliv sportovní dráhu, ať už jde o gymnastiku, basketbal, hokej, tenis, tanec nebo kterýkoliv jiný sport. Víme, že ne každý může být vrcholovým sportovcem, ale pravidelný pohyb, píle a snaha na sobě pracovat již od mládí, může Vašim dětem pomoci, aby byly úspěšné ve všech oblastech života. 

 

Informace ke kurzům

  • Jak se přihlásit

  • Cena

Cena za pololetní kurzovné pro lekce gymnastiky a parkouru na ZŠ činí 990 Kč, přičemž pololetí zahrnuje celkem 15 hodinových lekcí. V ceně je obsažen pronájem tělocvičny, trenér a další. Výsledná cena může být eventuálně odlišná v závislosti na výši poplatku za pronájem tělocvičny či vzdálenosti pořádaných lekcí.

  • Přebírání dětí

Trenér našeho sportovního klubu si děti vyzvedne na předem určeném místě, případně děti vyzvedává ve školní družině. Po ukončení lekce je možné děti vyzvednout. Děti, které navštěvují družinu trenér odvede zpět do družiny. 

  • Pro koho jsou lekce určeny

Kurz gymnastiky je určen pro holky i kluky od 1. do 5. třídy. Kurzy parkouru pro děti od 3. třídy.  :-) 

V přihlašovacím formuláři, který najdete v sekci "Přihláška", vyberte školu s konkrétním časem a kurzem. Následně vyplňte údaje o sobě a svém dítěti. Přečtěte si smluvní podmínky a odešlete závaznou přihlášku. Na Vámi zvolenou e - mailovou adresu Vám v nejbližší době odešleme informace o kurzu a pokyny k platbě bankovním převodem obsahující variabilní symbol. Platba formou hotovosti není možná.

Při přihlášce do kurzu v 1. pololetí své dítě zapisujete na celý školní rok. Není tedy potřeba vyplňovat přihlášku znovu    ve 2. pololetí. V případě, že dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat nebude, stačí jej odhlásit prostřednictvím e-mailu, který Vám přijde před začátkem druhého pololetí.

 

Nabídka kurzů

Gymnastika

Hodiny dětem ukážou, že pohyb není pouze tělesná výchova, ale skrývá v sobě mnohem více. Gymnastika tvoří perfektní základ pro další sporty, aktivity a každodenní život. Gymnastické tréninky rozvíjí svalovou sílu a rovnováhu pro správné držení těla. Tyto schopnosti a dovednosti mohou děti zužitkovat nejen na kladině, ale i ve školní lavici nebo při obyčejné chůzi. Přineseme Vašim dětem nové výzvy, které budou celý semestr překonávat a současně tak posilovat své sebevědomí. 

Parkour a Freerun

Představuje skvělou příležitost pro rozvoj všeobecných pohybových schopností a dovedností, které zahrnují gymnastické, akrobatické i silové prvky. Kurzy parkouru a freerunningu napomáhají také ke zlepšení celkové fyzické kondice jedince. Naše lekce jsou vedeny tak, abychom u dětí podpořili sportovní morálku, vytrvalost, odvahu a motivaci posouvat své hranice nejen v parkouru. Každý mladý sportovec, bez ohledu na to, zda se jedná o začátečníka nebo pokročilého, bude schopen s naší pomocí snadno rozvíjet své silné i slabé stránky. 

 

Naši trenéři

barbora_kundelova.jpg

Barbora Kundelová

IMG_20191104_162212.jpg

Veronika Mudrová

 

Zábava

Balancování, přeskakování, přelézání, houpání, akrobacii a spoustu legrace zažijí děti v lekcích gymnastiky a parkouru. Usilujeme především o to, aby naše lekce byly pro děti rozptýlením od školy, na které se budou každý týden těšit.

Všeobecný rozvoj

Gymnastické a parkourové tréninky rozvíjí pohybové dovednosti, sílu, rychlost i obratnost. U dětí se prohlubuje flexibilita, zlepšuje koordinace a učí se také lépe naslouchat a řídit pokyny na základě zpětné vazby.

Profesionální přístup

Tým trenérů tvoří odborníci z oblasti sportu a volnočasových aktivit, kteří se Vašim dětem budou naplno věnovat po celou dobu výuky. Každá jednotlivá lekce má své zaměření, řídí se danou metodikou a navazuje na lekci předchozí.

 

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
+420 702 889 342 
+420 739 904 952
  • Facebook
  • Instagram
 

© 2020 GymPar - Sportovní klub GymPar