top of page
o-nas

O nás

Snažíme se hravou a zábavnou formou vybudovat v dětech kladný vztah k pohybu a sportu. Jsme tým složený zejména z absolventů a studentů katedry studií lidského pohybu Ostravské univerzity a záleží nám na kvalitní pohybové průpravě. Našim cílem je dát dětem ten správný start skrze gymnastické základy a umožnit jim vydat se na kteroukoliv sportovní dráhu, ať už jde o samotnou gymnastiku, nebo třeba basketbal, hokej, tenis, tanec či jakýkoliv jiný sport. Víme, že ne každý může být vrcholovým sportovcem, ale pravidelný pohyb, píle a snaha na sobě pracovat již od mládí, může Vašim dětem pomoci, aby byly úspěšné ve všech oblastech života. 

Informace ke kurzům

  • Kroužky začínají vždy od 1. října​

  • Jak se přihlásit

V přihlašovacím formuláři, který najdete v sekci "Přihláška", vyberte školu s konkrétním časem a kurzem. Následně vyplňte údaje o sobě a svém dítěti. Přečtěte si smluvní podmínky a odešlete závaznou přihlášku. Na Vámi zvolenou e - mailovou adresu Vám v nejbližší době odešleme informace o kurzu a pokyny k platbě bankovním převodem obsahující variabilní symbol. Platba v hotovosti není možná.

Při přihlášce do kurzu v 1. pololetí své dítě zapisujete na celý školní rok. Není tedy potřeba vyplňovat přihlášku znovu ve 2. pololetí. V případě, že dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat nebude, stačí jej odhlásit prostřednictvím e-mailu, který Vám přijde před začátkem druhého pololetí. ​

  • Cena

Cena za pololetní kurzovné pro lekce gymnastiky a parkouru na ZŠ činí 1390 Kč, přičemž pololetí zahrnuje celkem 15 hodinových lekcí. V ceně je obsažen pronájem tělocvičny, trenér a další. Výsledná cena může být eventuálně odlišná v závislosti na výši poplatku za pronájem tělocvičny či vzdálenosti pořádaných lekcí.​​

  • Přebírání dětí

​Trenér našeho sportovního klubu si děti vyzvedne na předem určeném místě, případně děti vyzvedává ve školní družině. Po ukončení lekce je možné děti vyzvednout. Děti, které navštěvují družinu trenér odvede zpět do družiny. 

  • Pro koho jsou lekce určeny

Kurz gymnastiky je určen pro holky i kluky od 1. do 5. třídy. Kurzy parkouru pro děti od 3. třídy.  :-) 

nabidka-kurzu

Nabídka kroužků

nabidka-kurzu-1_edited.jpg

Gymnastika

Gymnastika tvoří perfektní základ pro další sporty, aktivity a každodenní život. Gymnastické tréninky rozvíjí svalovou sílu a rovnováhu pro správné držení těla. Tyto schopnosti a dovednosti mohou děti zužitkovat nejen na kladině, ale i ve školní lavici nebo při obyčejné chůzi. Přineseme Vašim dětem nové výzvy, které budou celý semestr překonávat a současně tak posilovat své sebevědomí. 

nabidka-kurzu-2_edited_edited.jpg

Parkour a Freerun

Představuje skvělou příležitost pro rozvoj všeobecných pohybových schopností a dovedností, které zahrnují gymnastické, akrobatické i silové prvky. Naše lekce jsou vedeny tak, abychom u dětí podpořili sportovní morálku, vytrvalost, odvahu a motivaci bezpečně posouvat své hranice. Každý mladý sportovec, bez ohledu na to, zda se jedná o začátečníka nebo pokročilého, bude schopen s naší pomocí snadno rozvíjet své silné i slabé stránky. 

IMG_4730.jpg

gympar kroužek

Tento kurz byl vytvořen za účelem nabídnout dětem něco, co nenabízí žádný jiný kroužek. A to je široký a pestrý program netradičních aktivit. Na tomto kroužku budou moct děti zažít naše táborové hry, míčové sporty, NERF arénu, střelbu z luku, corn hole a mnoho dalšího :) Spolupráce, tým a zážitek jsou klíčové slova tohoto GymPar kroužku.

fotka4.jpg

Zábava

Balancování, přeskakování, přelézání, houpání, akrobacii a spoustu legrace zažijí děti v lekcích gymnastiky a parkouru. Usilujeme především o to, aby naše lekce byly pro děti rozptýlením od školy, na které se budou každý týden těšit.

fotka2.jpg

Všeobecný rozvoj

Gymnastické a parkourové tréninky rozvíjí pohybové dovednosti, sílu, rychlost i obratnost. U dětí se prohlubuje flexibilita, zlepšuje koordinace a učí se také lépe naslouchat a řídit pokyny na základě zpětné vazby.

pro-deti-3_edited_edited.jpg

Profesionální přístup

Tým trenérů tvoří odborníci z oblasti sportu a volnočasových aktivit, kteří se Vašim dětem budou naplno věnovat po celou dobu výuky. Každá jednotlivá lekce má své zaměření, řídí se danou metodikou a navazuje na lekci předchozí.

PŘIHLÁŠKA

Kroužky začínají vždy od 1. října​

arrow&v

Dítě může po skončení lekce samo domů

Dítě navštěvuje školní družinu

Formulář se nepodařilo odeslat :-( 

Zkontrolujte prosím znovu vyplněná pole.

prihlaska
kontak

KONTAKT

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
+420 702 889 342 
+420 739 904 952
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page