top of page

Cíl

Chceme Vám poskytnout příležitost skvěle si zatrénovat, spálit přebytečný tuk, aktivně si odpočinout od denní rutiny a přitom neztrácet čas cestou do vzdálených měst. Za dveřmi tělocvičny si všichni tykáme a každý cvičí svým tempem.

cil
kruhovy-trenink
17311357_1758272150853473_26571681918592

KRuhový trénink - Jednotlivé lekce jsou vedeny způsobem, který nadchne nejen začátečníky, ale i zkušené "kruháčkáře". Trénink se vyznačuje pestrostí cviků a každá lekce se liší svým zaměřením. Tempo i intenzitu zatížení si každý volí dle svých možností. Úkolem našich trenérů je dohlížet na správný průběh a provedení jednotlivých cviků. Všichni trenéři se také zaměřují na zvyšování Vaší intenzity, výkonu a celkových výsledků. Cvičíme s úsměvem a pro radost. Pokud se chcete cítit lépe, shodit přebytečný tuk, nebo si jen najít nový koníček s novou skupinou lidí, pak jste na správném místě. 

Ani o podzimních prázdninách s Gymparem nebude nuda. Máme pro vás připravený halloweenský tábor plný strašidelných aktivit a hrůzostrašné zábavy. Probíhat bude ve dnech 26.10. a 27.10. 2023 od rána do pozdního odpoledne. Tábor je určen dětem od 6 let.

fyzio_edited_edited.jpg

Fyzio cvičení je jednou z hlavních složek správného tréninku a zdravého životního stylu. Spočívá v různorodém tréninku, který má za cíl zpevnit celé tělo, zvýšit flexibilitu a ohebnost, zlepšit pohyblivost kloubů, vyrovnat svalové dysbalance a odstranit bolest zad. Další z hlavních úloh tohoto tréninku je kompenzace negativních vlivů sedavého, nebo fyzicky náročného zaměstnání. Cvičení není limitované váhou ani věkem. 

kardio

Jak to funguje

Je to úplně jednoduché! V přihlášce si zvolíte a zaškrtnete trénink, kterého se chcete účastnit. Poté vyplníte osobní údaje a odešlete přihlášku. V následujících dnech obdržíte pokyny k platbě kurzovného. Po uhrazení poplatku za kurzovné jste přihlášen a můžete začít s jednotlivými tréninky :). 

Vyplněním a odesláním rezervačního formuláře se registrujete do celého tréninkového období (15 lekcí). Začínáme vždy od října.

Ceny permanentek kruhového tréninku:

  • 1x týdně (15 lekcí) - 1690,-

Ceny permanentek fyzio cvičení:

  • 1x týdně (15 lekcí) - 1690,-

POZOR: Nelze kombinovat permanentky kruhového tréninku a fyzio cvičení.

Pokud stále váháte, je možné si domluvit zkušební lekci ZDARMA. 
Rezervujte si ji na tel. čísle: 739 904 952

rezervace

Trénink probíhá od října na ZŠ Chuhelná

REZERVAČNÍ FORMULÁŘ

Komenského 186, 747 24 Chuchelná

Kruhový trénink
Fyzio trénink

přihláška odeslána!

bottom of page