top of page
o-nas

O nás

Snažíme se hravou a zábavnou formou vybudovat v dětech kladný vztah k pohybu a sportu. Jsme tým složený zejména z absolventů a studentů katedry studií lidského pohybu Ostravské univerzity a záleží nám na kvalitní pohybové průpravě. Našim cílem je dát dětem ten správný start skrze gymnastické základy a umožnit jim vydat se na kteroukoliv sportovní dráhu, ať už jde o samotnou gymnastiku, nebo třeba basketbal, hokej, tenis, tanec či jakýkoliv jiný sport. Víme, že ne každý může být vrcholovým sportovcem, ale pravidelný pohyb, píle a snaha na sobě pracovat již od mládí, může Vašim dětem pomoci, aby byly úspěšné ve všech oblastech života. 

Informace ke kurzům

  • Jak se přihlásit

V přihlašovacím formuláři, který najdete v sekci "Přihláška", vyberte školu s konkrétním časem a kurzem. Následně vyplňte údaje o sobě a svém dítěti. Přečtěte si podmínky přijetí dítěte a odešlete závaznou přihlášku. Na Vámi zvolenou e - mailovou adresu Vám v nejbližší době odešleme informace o kurzu a pokyny k platbě bankovním převodem obsahující variabilní symbol. Platba v hotovosti není možná.

Při přihlášce do kurzu v 1. pololetí své dítě zapisujete na celý školní rok. Není tedy potřeba vyplňovat přihlášku znovu ve 2. pololetí. V případě, že dítě ve 2. pololetí v kroužku pokračovat nebude, stačí jej odhlásit prostřednictvím e-mailu. Pokyny k platbě 2. pololetí odesíláme před poslední lekcí v 1. pololetí. Do kurzu se lze nově přihlásit i od pololetí.

  • Cena (platná od 1.9.2024)

Cena za pololetní kurzovné pro lekce gymnastiky činí 1950 . Trénink na ZŠ trvá 60 minut, tréninky v MŠ 45 minut. Trénujeme 1x týdně a garantujeme 16 propracovaných lekcí za pololetí. V ceně je obsažen pronájem tělocvičny, kvalifikovaný trenér, program rozvržený tak, aby děti rozvíjel, pomůcky, cvičební plán a motivační samolepky, drobné dárečky a další.

  • Přebírání dětí

​Trenér našeho sportovního klubu si děti vyzvedne na předem určeném místě, případně děti vyzvedává ve školní družině. Děti, které navštěvují družinu, trenér odvede zpět do družiny. 

  • Pro koho jsou lekce určeny

Kurz je určen pro holky i kluky od 1. do 5. třídy. V mateřských školách trénujeme s dětmi od 4 let.

  • Garance 

Pokud se z jakéhokoliv důvodu rozhodnete svou účast v kurzu po první lekci zrušit, vrátíme Vám kurzovné v plné výši. 

  • během prázdnin a státních svátků kroužky neprobíhají

nabidka-kurzu

Nabídka kroužků

nabidka-kurzu-1_edited.jpg

Gymnastika

Gymnastika tvoří perfektní základ pro další sporty, aktivity i každodenní život. Gymnastické tréninky rozvíjí sílu a rovnováhu pro správné držení těla. Tyto schopnosti a dovednosti mohou děti zužitkovat nejen na kladině, ale i ve školní lavici nebo při obyčejné chůzi. Přineseme Vašim dětem nové výzvy, které budou překonávat a současně tak posilovat své sebevědomí. 

nabidka-kurzu-2_edited_edited.jpg

Parkour

Představuje skvělou příležitost pro rozvoj všeobecných pohybových schopností a dovedností, které zahrnují gymnastické, akrobatické i silové prvky. Naše lekce jsou vedeny tak, abychom u dětí podpořili sportovní morálku, vytrvalost, odvahu a motivaci bezpečně posouvat své hranice. Každý mladý sportovec, bez ohledu na to, zda se jedná o začátečníka nebo pokročilého, bude schopen s naší pomocí snadno rozvíjet své silné i slabé stránky. 

fotka4.jpg

Zábava

Balancování, přeskoky, akrobacii a spoustu zábavy zažijí děti v lekcích gymnastiky a parkouru. Usilujeme především o to, aby naše lekce byly pro děti rozptýlením a aktivitou, na které se budou každý týden těšit.

fotka2.jpg

Všeobecný rozvoj

Gymnastické a parkourové tréninky rozvíjí pohybové dovednosti, sílu, rychlost i obratnost. Děti zlepšují svou flexibilitu, koordinaci a učí se lépe naslouchat a reagovat na základě zpětné vazby.

martin-nevrela-thumbnail_edited.png

Profesionální přístup

Tým trenérů tvoří opravdoví sportovní nadšenci a absolventi sportovních pedagogických oborů, kteří se Vašim dětem budou naplno věnovat. Každá lekce má své zaměření, navazuje na tu předchozí a řídí se metodikou tvořenou odborníky.

PŘIHLÁŠKA

Pokyny k platbě gymnastiky na 24/25 vám odešleme v září.
Pokud je u kurzu uvedeno obsazeno, je možné se odesláním přihlášky registrovat jako náhradní
k.

Dítě může po skončení lekce samo domů

Dítě navštěvuje školní družinu

Potvrzuji, že dítě je zdravotně způsobilé k absolvování tréninků Sportovního klubu GymPar, z.s. a že jsem se podrobně seznámil s všeobecnými podmínkami.

Souhlasím se vznikem členství dítěte ve spolku Sportovní klub GymPar, z.s. 
a s použitím jeho osobních údajů pro účely nezbytné komunikace (GDPR).

Odeslat závaznou přihlášku
prihlaska
kontak

KONTAKT

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
+420 702 889 342 
+420 739 904 952
  • Facebook
  • Instagram
bottom of page