top of page
nasi-treneri_edited.jpg

Proč trénovat v Gymparu? 

Nabízíme ti job který má smysl, tréninky přizpůsobíme tvým časovým možnostem, nadstandardně tě odměníme a taky pro tebe máme propracovaný systém školení, který ti přispěje k seberozvoji

Tvá odměna za trénink gymnastiky (60 minut školáci /45 minut předškoláci) začíná na 500 Kč a vyšplhat se může až na 750 Kč. Závisí na tvém úspěšném absolvování školících jednotek a počtu tréninků týdně.

section1

Prací v Gymparu se podílíš na dynamicky rozvíjejícím se projektu, který motivuje děti k pohybu a nabízí jim skrze gymnastiku ten správný start. Tréninky probíhají dle propracované metodiky, která je tvořena ve spolupráci s odborníky a která ti v trénování pomůže.

section2

Mezi další benefity patří možnost výdělku na našich zážitkových příměšťácích, účast na teambuildingových akcích nebo třeba multisportka

section3

Koho hledáme?

Hledáme akčního člověka, sportovce každým coulem, který zastává kladný vztah k dětem. Zásadní jsou zkušenosti s trénováním dětí, základní gymnastické dovednosti a také dovednosti komunikační a organizační. Vzdělání v oboru je velkou výhodou. Samozřejmostí by měla být plnoletost a bezúhonnost.

secton4
bottom of page