top of page
ZÁŽITKOVÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pro Vaše děti letos připravujeme turnusy příměšťáků v malebné obci Strahovice, také v ostravě, hlučíně, dolním benešově a kravařích. Turnusy budou rozděleny podle věku dětí. Budeme organizovat tábor pro předškoláky a pro školáky z 1. stupně. Každý z táborů bude specifický a připraven na míru dětem dané věkové kategorie. U školáků si navíc můžete vybrat zaměření, které děti bude po celou dobu tábora doprovázet. Volit můžete mezi převážně sportovními, uměleckými a nebo tanečními aktivitami. 

fotka7.jpg

NA ZÁŽITKOVém příměšťáku Děti 6 - 13 let rozhodně čeká nerf aréna, sparťanský překážkový závod, vodní hry, minigolf, jízda na koni, ty nej celotáborovky, střelba ze vzduchovky a luku, táborák a mnoho dalšího. Podle zaměření si mohou vyzkoušet ale také různé umělecké aktivity, zatančit si podle choreografie s trenérkou tance, nebo se naplno věnovat sportovním aktivitám včetně parkouru a gymnastiky

fotka8.jpg

ZÁŽITKOVÝ TÁBOR Pro ty nejmenší připravujeme s velmi podobnými aktivitami jako pro školáky, ovšem uzpůsobenými věku 4 - 7 let. Budou pro ně připraveny aktivity sportovní, umělecké i ty taneční a starat se o ně bude po celou dobu tým zkušených vedoucích z řad trenérů a učitelů ZŠ i MŠ. Navíc bude na ty nejmenší čekat parádní skákací hrad!

Dívky plavání pod vodou

šupinka + gympar tÁBOR je letošní novinkou. Spojili jsme síly se skvělou plaveckou školou ŠUPINKA a vytvořili příměšťák pro školáky plný těch nej aktivit a her z našeho zážitkáče, navíc s dopoledními programy v aquaparku. Děti dostanou možnost zlepšit nejen svůj plavecký um, ale potrénují i mermaiding s lektory, zahrají si hry ve vodě a určitě zbude čas i na tobogán.

Jak takový táborový den bude vlastně vypadat?

Ráno v 7:45 - 8:00 si Vaše děti s radostí převezmeme a bude následovat dopolední společný program s krátkou pauzou na sváču. Po obědě děti čeká první část odpoledního programu, ve které budou rozděleny na aktivity podle zaměření, které jste zvolili. Následuje svačinka a druhá část odpoledního programu, která už bude znovu společná pro všechny děti. V 16:00 Vám Vaše děti vrátíme plné zážitků, radostné a zdravě unavené. 

Termíny

Nahrávání...

{camp_name}

{status}

Jednotná cena zážitkového příměšťáku:  2.990 Kč/týden
+300kč táborové tričko
cena příměšťáku šupinka+gympar s výukou v aquaparku je o 400 Kč vyšší

V ceně příměstského tábora je:

 • strava - obědy, svačiny a zajištěný pitný režim

 • veškeré sportovní, zábavné i umělecké vybavení

 • kvalifikovaní vedoucí a instruktoři

 • spousta zážitků, které pro vás zachytí fotograf a kameraman (každý večer se budete moci podívat na fotky z celého dne a po táboře shlédnout sestřihané video)

 • v případě příměšťáku ŠUPINKA + GYMPAR také vstupy do aquaparku, trenéři i veškeré pomůcky
   

 • Nezapomeňte, že většina zdravotních pojišťoven přispívá 1000 - 1500 Kč na tábory:)

 • V případě, že se tábor neuskuteční z důvodu COVID opatření Vám veškeré peníze vrátíme

 • případě zrušené účasti dítěte na táboře alespoň 30 dní před začátkem, Vám kurzovné vrátíme v plné výši. Později je nutné uhradit STORNO poplatek, který činí 50% z ceny.

prihlaska

Přihláška na příměšťák

arrow&v
Zaměření
arrow&v

Přihláška byla odeslána :-) 

Děkujeme !

Formulář se nepodařilo odeslat :-( 

Zkontrolujte prosím vyplněná pole nebo nás kontaktuje.

velké poděkování patří obci Strahovice, fotbalovému klubu dolní Benešov a základní škole Horymírova za skvělou spolupráci a podporu.

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
 • Facebook
 • Instagram
bottom of page