top of page
ZÁŽITKOVÉ PŘÍMĚŠŤÁKY

Pro Vaše děti připravujeme turnusy příměstských táborů na nových místech! Velmi si Vašeho zájmu vážíme a jen díky Vám můžeme oblíbené příměšťáky rozšiřovat a vylepšovat. Myšlenka zábavného tábora pro naše gymnasty, jako kompenzace k tréninkům, se rychle uchytila a o zážitkové příměšťáky mají nyní zájem rodiče a děti z širokého okolí. Pořádáme tábor pro předškoláky a několik turnusů pro všechny školáky z 1. stupně. Každý z táborů je specifický a připraven na míru dětem dané věkové kategorie. Navíc si sami můžete volit zaměření, které Vaše dítě bude po celý týden provázet. Volit můžete mezi sportovními, uměleckými nebo tanečními odpoledními aktivitami. 

fotka7.jpg

NA ZÁŽITKOVém příměšťáku Děti 6 - 13 let rozhodně čeká nerf aréna, vodní bitvy, jízda na poníkovi, ty nej táborové hry, tematické dny, kolo neštěstí, střelba a mnoho dalšího. Podle zaměření pak mohou v odpolední části trénovat své umělecké střevo, tančit nebo se naplno věnovat sportovním aktivitám včetně oblíbeného parkouru a gymnastiky. Těšit se však malí sportovci mohou i na další tradiční a netradiční sporty.

fotka8.jpg

ZÁŽITKOVÝ PŘÍMĚŠŤÁK Pro nejmenší

připravujeme s podobnými aktivitami jako pro školáky, ovšem uzpůsobenými věku 4 - 7 let. Budou pro ně připraveny aktivity sportovní, umělecké i taneční a starat se o ně bude po celou dobu tým zkušených vedoucích z řad trenérů a učitelů ZŠ i MŠ.

Dívky plavání pod vodou

šupinka + gympar tÁBOR

Spojili jsme síly se skvělou plaveckou školou ŠUPINKA a vytvořili příměšťák plný těch nej aktivit a her z našeho zážitkáče, navíc s dopoledními programy v aquaparku. Děti si s lekotry vyzkouší mermaiding, zahrají si spoustu her ve vodě a určitě zbude čas i na tobogán. Tento tábor je prozatím pouze v místě Kravaře - Kouty.

Jak takový táborový den bude vlastně vypadat?

Ráno v 7:45 - 8:00 si Vaše děti s radostí převezmeme a bude následovat dopolední společný program s krátkou pauzou na sváču. Po obědě děti čeká první část odpoledního programu, ve které budou rozděleny na aktivity podle zaměření, které jste zvolili. Následuje svačinka a druhá část odpoledního programu, která už bude znovu společná pro všechny děti. V 16:00 Vám Vaše děti vrátíme plné zážitků, radostné a zdravě unavené. Táborový program probíhá ve sportovním areálu, tělocvičně a blízkém okolí základní školy. Děti si budeme předávat před vstupem do tělocvičny. V Dolním Benešově se jedná o tělocvičnu FC Dolní Benešov, V Ostravě - Zábřehu ZŠ Horymírova, v Hlučíne ZŠ Rovniny, v Kravařích ZŠ Kravaře. Na příměstšťáku ve spolupráci s plaveckou školou Šupinka se sejdeme u tělocvičny ZŠ Kravaře-Kouty a v Novém Jičíně před tělocvičnou ZŠ Jubilejní. Na zbylých místech se jedná o tělocvičnu jediné zdejší základní školy.

Nahrávání...

{camp_name}

{status}

Jednotná cena zážitkového příměšťáku:  3.490 Kč/týden
cena příměšťáku šupinka+gympar s bazénem je o 400 Kč vyšší

V ceně příměstského tábora je:

 • veškeré sportovní, herní i umělecké vybavení

 • tým kvalifikovaných vedoucích a instruktorů

 • pestrý program šitý na míru

 • strava - obědy, svačiny a zajištěný pitný režim

 • spousta zážitků, které pro vás zachytí fotograf (každý večer se budete moci podívat na fotky z celého dne a po táborech shlédnout sestříhaná videa)

 • táborové tričko a drobné dárečky na památku

 • v případě příměšťáku ŠUPINKA + GYMPAR také vstupy do aquaparku, plavečtí trenéři i veškeré pomůcky

 • po táboře od nás obdržíte potvrzení pro zdravotní pojišťovnu, která přispívá až 1500 Kč

 • případě zrušené účasti dítěte na táboře alespoň 30 dní před začátkem, Vám kurzovné vrátíme v plné výši. Později je z důvodu onemocnění či zranění, oproti potvrzení od lékaře, účtován storno poplatek ve výši 700 Kč z důvodu nezbytných výdajů spojených s rezervací

 • v případě zrušení účasti později než 30 dní před začátkem z jiných důvodů činí storno poplatek 50 % z ceny tábora

prihlaska

Přihláška na příměšťák

Zaměření

Prohlašuji, že je mé dítě zdravotně způsobilé k účasti na příměstském táboře Sportovního klubu GymPar, z.s. a souhlasím se všeobecnými podmínkami a zpracováním osobních údajů*.

* V případě jakéhokoliv dotazu týkajícího se všeobecných podmínek nebo zpracování osobních údajů, nás prosíme kontaktujte prostřednictvím formuláře ZDE.

Přihláška byla odeslána :-) 

Děkujeme !

Formulář se nepodařilo odeslat :-( 

Zkontrolujte prosím vyplněná pole nebo nás kontaktuje.

velké poděkování patří obci Strahovice, fotbalovému klubu dolní Benešov a základní škole Horymírova za skvělou spolupráci a podporu.

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
 • Facebook
 • Instagram
bottom of page