ZÁŽITKOVÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pro Vaše děti letos připravujeme celkem 3 turnusy příměštáků, které se budou konat v malebné obci Strahovice. Turnusy budou rozděleny podle věku dětí. Budeme organizovat tábor pro předškoláky a pro školáky z 1. stupně. Každý z táboru bude specifický a připraven na míru dětem dané věkové kategorie. U školáků si navíc můžete vybrat zaměření, které děti bude po celou dobu tábora doprovázet. Volit můžete mezi převážně sportovními, uměleckými a nebo tanečními aktivitami. 

Pro ty nejmenší - připravujeme tábor, při kterém zažijí spoustu dobrodružství při hledání ztraceného pokladu. Budou pro ně připraveny aktivity sportovní, umělecké i taneční a starat se o ně bude po celou dobu tým zkušených vedoucích z řad trenérů a učitelů ZŠ i MŠ.

Děti 6 - 13 let rozhodně čeká Nerf aréna, Sparťanský překážkový závod, Vodní hry, Minigolf, Jízda na koni, Celotáborovky, Střelba ze vzduchovky a mnoho dalšího. Podle zaměření si mohou vyzkoušet ale také například výrobu své vlastní sošky, malování, street dance, nebo nejrůznější tradiční i netradiční sporty včetně parkouru a gymnastiky.

Jak takový táborový den bude vlastně vypadat?

Ráno si Vaše děti s radostí převezmeme a bude následovat dopolední společný program. Po obědě děti čeká první část odpoledního programu, ve které budou rozděleny na aktivity podle zaměření, které jste zvolili. Následuje svačinka a druhá část odpoledního programu, která už bude znovu společná pro všechny děti. V podvečer Vám Vaše děti vrátíme plné zážitků, radostné a zdravě unavené.

Termíny
 • Zážitkový příměšták 6 - 13 let  (1. turnus) - 3. - 7. 8. 2020

 • Zážitkový příměšták 6 - 13 let  (2. turnus) - 10. - 14. 8. 2020

 • Tábor pro předškoláky 4 - 6 let  - 17. - 21. 8. 2020

Jednotná cena příměšťáku:  2.490 Kč/týden

V ceně příměstského tábora je:  

 • strava - obědy, svačiny a zajištěný pitný režim

 • veškeré sportovní, zábavné i umělecké vybavení

 • kvalifikovaní vedoucí a instruktoři

 • spousta zážitků, které pro vás zachytí fotograf a kameraman (každý večer se budete moci podívat na fotky z celého dne a po táboře shlédnout sestřihané video)

  V případě zrušené účasti dítěte na táboře alespoň 14 dní před začátkem, Vám kurzovné vrátíme v plné výši. Později je nutné uhradit STORNO poplatek, který činí 50% z ceny.

Aktuální obsazenost táborů

Přihláška

Kapacita táborů je omezena, proto neváhejte a přihlaste se nyní !

arrow&v

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
 • Facebook
 • Instagram

© 2020 GymPar - Sportovní klub GymPar