top of page
ZÁŽITKOVÉ PŘÍMĚSTSKÉ TÁBORY

Pro Vaše děti připravujeme turnusy příměstských táborů na nových místech! Velmi si Vašeho zájmu vážíme a jen díky Vám můžeme oblíbené příměšťáky rozšiřovat a vylepšovat. Myšlenka zábavného tábora pro naše gymnasty, jako kompenzace k tréninkům, se rychle uchytila a o zážitkové příměšťáky mají nyní zájem rodiče a děti z širokého okolí. Pořádáme tábor pro předškoláky a několik turnusů pro všechny školáky z 1. stupně. Každý z táborů je specifický a připraven na míru dětem dané věkové kategorie. Navíc si sami můžete zvolit zaměření, které Vaše dítě bude po celý týden doprovázet. Volit můžete mezi převážně sportovními, uměleckými nebo tanečními aktivitami. 

fotka7.jpg

NA ZÁŽITKOVém příměšťáku Děti 6 - 13 let rozhodně čeká nerf aréna, sparťanský závod, vodní hry, minigolf, jízda na koni, ty nej táborové hry, střelba ze vzduchovky a luku, táborák a mnoho dalšího. Podle zaměření mohou trénovat své umělecké střevo, zatančit si podle choreografie s trenérkou tance, nebo se naplno věnovat sportovním aktivitám včetně oblíbeného parkouru a gymnastiky.

fotka8.jpg

ZÁŽITKOVÝ TÁBOR Pro ty nejmenší připravujeme s velmi podobnými aktivitami jako pro školáky, ovšem uzpůsobenými věku 4 - 7 let. Budou pro ně připraveny aktivity sportovní, umělecké i ty taneční a starat se o ně bude po celou dobu tým zkušených vedoucích z řad trenérů a učitelů ZŠ i MŠ. Navíc bude na ty nejmenší čekat parádní skákací hrad!

Dívky plavání pod vodou

šupinka + gympar tÁBOR

Spojili jsme síly se skvělou plaveckou školou ŠUPINKA a vytvořili příměšťák pro školáky plný těch nej aktivit a her z našeho zážitkáče, navíc s dopoledními programy v aquaparku. Děti dostanou možnost zlepšit nejen svůj plavecký um, ale potrénují s lekotry i mermaiding, zahrají si spoustu her ve vodě a určitě zbude čas i na tobogán. Tento tábor je pouze v městě Kravaře.

Jak takový táborový den bude vlastně vypadat?

Ráno v 7:45 - 8:00 si Vaše děti s radostí převezmeme a bude následovat dopolední společný program s krátkou pauzou na sváču. Po obědě děti čeká první část odpoledního programu, ve které budou rozděleny na aktivity podle zaměření, které jste zvolili. Následuje svačinka a druhá část odpoledního programu, která už bude znovu společná pro všechny děti. V 16:00 Vám Vaše děti vrátíme plné zážitků, radostné a zdravě unavené. 

Termíny

Nahrávání...

{camp_name}

{status}

Jednotná cena zážitkového příměšťáku:  2.990 Kč/týden
+300kč táborové tričko
cena příměšťáku šupinka+gympar s výukou v aquaparku je o 400 Kč vyšší

V ceně příměstského tábora je:

 • strava - obědy, svačiny a zajištěný pitný režim

 • veškeré sportovní, zábavné i umělecké vybavení

 • kvalifikovaní vedoucí a instruktoři

 • spousta zážitků, které pro vás zachytí fotograf a kameraman (každý večer se budete moci podívat na fotky z celého dne a po táboře shlédnout sestřihané video)

 • v případě příměšťáku ŠUPINKA + GYMPAR také vstupy do aquaparku, trenéři i veškeré pomůcky
   

 • Nezapomeňte, že většina zdravotních pojišťoven přispívá 1000 - 1500 Kč na tábory:)

 • V případě, že se tábor neuskuteční z důvodu COVID opatření Vám veškeré peníze vrátíme

 • případě zrušené účasti dítěte na táboře alespoň 30 dní před začátkem, Vám kurzovné vrátíme v plné výši :). Později je nutné uhradit STORNO poplatek, který činí 50% z ceny.

prihlaska

Přihláška na příměšťák

arrow&v
Zaměření
arrow&v

* V případě jakéhokoliv dotazu či nesouhlasu, týkajícího se všeobecných podmínek, zpracování osobních údajů nebo členství v klubu, nás prosíme kontaktujte prostřednictvím formuláře ZDE.

Přihláška byla odeslána :-) 

Děkujeme !

Formulář se nepodařilo odeslat :-( 

Zkontrolujte prosím vyplněná pole nebo nás kontaktuje.

velké poděkování patří obci Strahovice, fotbalovému klubu dolní Benešov a základní škole Horymírova za skvělou spolupráci a podporu.

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
 • Facebook
 • Instagram
bottom of page