Pro Vaše děti letos připravujeme celkem 3 turnusy příměštáků, které se budou konat v malebné obci Strahovice. Turnusy budou rozděleny podle věku dětí. Budeme organizovat tábor pro předškoláky, pro školáky z 1. stupně, ale také tábor pro teenagery. Každý z táboru bude specifický a připraven na míru dětem dané věkové kategorie. U školáků si navíc můžete vybrat zaměření, které děti bude po celou dobu tábora doprovázet. Volit můžete mezi převážně sportovními, uměleckými a nebo tanečními aktivitami. 

Pro ty nejmenší - připravujeme tábor, při kterém zažijí spoustu dobrodružství při hledání ztraceného pokladu. Budou pro ně připraveny aktivity sportovní, umělecké i taneční a starat se o ně bude po celou dobu tým zkušených vedoucích z řad trenérů a učitelů ZŠ i MŠ.

Děti 1. stupně rozhodně čeká Nerf aréna, Sparťanský překážkový závod, Vodní hry, Minigolf, Jízda na koni, Celotáborovky, Střelba ze vzduchovky a mnoho dalšího. Podle zaměření si mohou vyzkoušet ale také například výrobu své vlastní sošky, malování, street dance, nebo nejrůznější tradiční i netradiční sporty včetně parkouru a gymnastiky.

Teenageři si zahrají paintball, budou soutěžit v moderních celotáborových hrách a užijí si spoustu vodních her. Pro holky i pro kluky budou připraveny lekce street dance, hip-hop dance, jumpingu, ale také kurz malování, dramatický kurz i kurz sochařský.

Ve sportovním bloku budou probíhat lekce parkouru, bude možnost zahrát si netradiční sporty jako je lakros, kin ball nebo indiaca, ale také i sporty tradiční včetně futsalu, volejbalu, minigolfu a jiné.

Jak takový táborový den bude vlastně vypadat?

Ráno si Vaše děti s radostí převezmeme a bude následovat dopolední společný program. Po obědě děti čeká první část odpoledního programu, ve které budou rozděleny na aktivity podle zaměření, které jste zvolili. Následuje svačinka a druhá část odpoledního programu, která už bude znovu společná pro všechny děti. V podvečer Vám Vaše děti vrátíme plné zážitků, radostné a zdravě unavené.

Termíny
Jednotná cena příměšťáku:  2.490 Kč/týden

V ceně příměstského tábora je:  

  • strava - obědy, svačiny a zajištěný pitný režim,

  • veškeré sportovní i umělecké vybavení,

  • vedoucí - studenti, či absolventi pedagogické fakulty,

  • spousta zážitků, které pro vás zachytí fotograf a kameraman (každý večer se budete moci podívat na fotky Vašich dětí a po celém turnusu shlédnout sestřihané video.)

Přihláška

arrow&v

Odeslaním formuláře souhlasíte s

  • všeobecnými podmínkami,

  • zpracováním osobních údajů.

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
+420 702 889 342 
+420 739 904 952
  • Facebook
  • Instagram

© 2018 GymPar - Sportovní klub GymPar