O nás

Jsme tým trenérů a naším hlavním cílem je zprostředkovat tréninky ve Vaší blízkosti. Snažíme se Vám poskytnout příležitost skvěle si zatrénovat, spálit přebytečný tuk, aktivně si odpočinout od denní rutiny a neztratit tak čas cestou do vzdálených měst. Za dveřmi tělocvičny si všichni tykáme a každý si cvičí svým tempem.

Jednotlivé lekce jsou vedeny způsobem, který nadchne nejen začátečníky, ale i zkušené "kruháčkáře". Trénink se vyznačuje pestrostí cviků a každá lekce se liší svým zaměřením. Tempo i intenzitu zatížení si každý volí dle svých možností. Úkolem našich trenérů je dohlížet na správný průběh a provedení jednotlivých cviků. Všichni trenéři se také zaměřují na zvyšování Vaší intenzity, výkonu a celkových výsledků. Cvičíme s úsměvem a pro radost. Pokud se chcete cítit lépe, shodit přebytečný tuk, nebo si jen najít nový koníček s novou skupinou lidí, pak jste na správném místě. 

 
 

Kardiovaskulární cvičení je jednou z hlavních složek správného tréninku a zdravého životního stylu. Spočívá v různorodém intenzivním pohybu, který Vám pomůže dosáhnout optimálního srdečního tepu, zlepšit krevní oběh a samozřejmě spálit přebytečné kalorie.

Vzhledem k tomu, že je redukce podkožního tuku v těle závislá na spálených kaloriích, je to ten správný krok k tomu cítit se ve svém těle dobře!

Naši trenéři

 
 

Jak to funguje

Je to úplně jednoduché! V přihlášce si zvolíte a zaškrtnete všechny termíny tréninků, kterých se chcete účastnit. Poté vyplníte osobní údaje a odešlete přihlášku. V následujících dnech obdržíte pokyny k platbě kurzovného. Po uhrazení poplatku za kurzovné jste přihlášen a můžete začít s jednotlivými tréninky :). 

Vyplněním a odesláním rezervačního formuláře se registrujete do celého tréninkového období (říjen - květen). V případě, že se v následujícím měsíci již nebudete kruhových tréninků účastnit, stačí se odhlásit telefonicky, 
nebo e-mailem a to nejpozději do doby posledního tréninku na Vaši aktuální měsíční permanentce.

Ceny permanentek:

  • 1 měsíc / 1x týdně (4 lekce) - 340,-

  • 1 měsíc / 2x týdně (8 lekcí) - 640,-

 

Pokud stále váháte, je možné si domluvit zkušební lekci ZDARMA. 
Rezervujte si ji na tel. čísle: 739 904 952

Rezervace

Trénink probíhá na ZŠ Chuhelná.

Komenského 186, 747 24 Chuchelná

Čas tréninku

Odeslaním formuláře souhlasíte s všeobecnými podmínkami, zpracováním osobních údajů.

 

© 2018 GymPar - Sportovní klub GymPar