top of page
zimní tábory
IMG_3010.JPG

Nechcete, aby Vaše dítě jarní prázdniny prosedělo doma? Je akční a rádo sportuje?

V tom případě je náš Zimní tábor Sněženky a Machři přesně pro ně! Letošní ročník zimního táboru bude probíhat od pondělí do pátku na Horní Bečvě. Pro okres Opava v horském hotelu Bečva, pro okres Ostrava v rekreačním středisku Pekárny - Rališka. Jednou z hlavních aktivit bude bezpochyby výcvik na lyžích či snowboardu vedený certifikovanými instruktory. Krom toho děti čeká nabitý zážitkový program. Nebude chybět zimní olympiáda, bobcross závody nebo superobří slalom.

Děti si budou moci v praxi vyzkoušet, jak funguje lavinové vybavení, zahrají si ty nejlepší táborové hry i procvičí základy gymnastiky a parkouru. Tábor je určen pro děti od 6 - 14 let.

fotka6.jpg

LYŽE - I přes to, že náš Zimní tábor není pouze lyžařským výcvikem, je součástí táboru výuka na lyžích. Výuka bude probíhat každý den. Ve vybraných dnech se bude lyžovat dopoledne i odpoledne a to vše pod vedením certifikovaných instruktorů lyžování. Díky rozdělení do různých výkonnostních skupin děti naváží na již získané dovednosti, případně se budou učit od úplných základů. Našim hlavním cílem je, aby si děti budovaly lásku k pohybu a domů si odnesly cenné zkušenosti společně s príma zážitky.

AdobeStock_27646847.jpeg

SNOWBOARD - Výuka na snowboardu zahrnuje stejnou časovou náročnost, jako výuka na lyžích a to taktéž pod vedením certifikovaného instruktora.  Děti naváží na již získané dovednosti, případně se budou učit od úplných základů. Místa pro snowboarďáky jsou omezené, proto neváhejte s registrací ! 

AdobeStock_181332413.jpeg

SÁNĚ&BOBY&PEKÁČ - Ani toto nesmí na zimním táboře chybět ! Jízda na saních, bobech, pekáči, nebo úplně na čemkoliv potěší každé dítě.

Jak bude náš táborový den vypadat?

Ráno po vydatné snídani se s dětmi vydáme na sjezdovku, kde bude po každodenní tématické rozcvičce probíhat výuka na lyžích/snowboardu. Po obědě a odpoledním klidu bude děti čekat odpolední program, který již bude každý den jiný. Mezi odpolední aktivity zařadíme například bobcrossové závody, zimní olympiádu, biatlon, nebo druhý trénink lyžování / snowboardingu. Následně po večeři bude pro děti připravený zážitkový program, který je tvořen za pomocí rekreologů Ostravské univerzity. Děti se například budou moci na chvíli proměnit ve vysokohorské záchranáře, plnit bojové úkoly a hrát ty nejlepší táborové hry. Proto, aby nám děti nevyšly ze cviku, neopomeneme ani gymnastický a parkourový trénink. Po celý den budou mít děti dostatečný pitný režim, odborný dohled a v patách jim bude neustále náš fotograf a kameraman v jednom, který pro Vás každý den zveřejní fotogalerii plnou zážitků. 

Termíny

 27.2. - 3.3.2023 (jarní prázdniny pro okres Opava)

 6.3. - 10.3.2023 (jarní prázdniny pro okres Ostrava)

Jednotná cena zimního táboru:  4.890 Kč / 5 dní

V ceně zimního tábora je:  

 • ubytování v horském hotelu Bečva

 • strava - snídaně, obědy, večeře, svačiny dopoledne i odpoledne a zajištěný pitný režim po celý den

 • autobusová doprava na hotel a zpět 

 • certifikovaní lyžařští instruktoři a instruktoři snowboardingu 

 • zážitkový program

 • noční dohled, zdravotník a odborný tým pedagogů

 • fotografie plné zážitků (každý večer se budete moci podívat na to, jak si Vaše děti tábor užívají)

 • sleva na půjčovné lyžařské a snowboardové výbavy

 • V případě zrušení táboru z důvodu opatření COVID 19 jsou veškeré peníze vráceny zpět.

Co si vzít s sebou?

 • kapesné 1000 Kč na vleky

 • seřízenou a funkční lyžařskou / snowboardovou výbavu

 • dostatek teplého oblečení

 • dobrou náladu :)

Storno podmínky

 • Do 4 týdnů od odjezdu je možné svou účast z jakéhokoliv důvodu zrušit a veškeré peníze Vám zašleme zpátky. 

 • Později, až do samotného dne před odjezdem, je v případě nařízené karantény, nebo onemocnění oproti potvrzení o těchto skutečnostech účtován storno poplatek ve výši 500 Kč pro pokrytí nevratných nákladů.

 • V případě zrušení účasti později než 4 týdny do odjezdového dne z jiných důvodů činí storno poplatek 50 % z ceny tábora.

prihlaska

Přihláška na zimní tábor

arrow&v
Zaměření
Úroveň dovedností
Odkud jste se o nás dozvěděli?

Přihláška byla odeslána :-)

Děkujeme !

Formulář se nepodařilo odeslat :-( 

Zkontrolujte prosím znovu vyplněná pole nebo nás kontaktuje. Kontakty naleznete níže.

Kontakt

Sportovní klub GymPar, z.s.
č.p. 186, 747 24 Strahovice 
+420 702 889 342 
+420 739 904 952
 • Facebook
 • Instagram
bottom of page